"Плувно лято 2017" - разпределение на деца по групи и график

Готови са разпределението на деца по групи и графика за "Плувно лято 2017". Талоните могат да се получите в сградата на община Момчилград, етаж 2, стая №5. "Плувно лято 2017" стартира на 10 юли и ще продължи до 11 август.

Разпределение на децата по групи

І група (6-7 години)

  1. Денис Гюнай Шерифов
  2. Емир Сезгин Реджеб
  3. Владимира Вълчева Димова
  4. Ефе Назъм Юмер
  5. Есма Сами Хасан
  6. Рафет Рейхан Мехмед
  7. Симона Красимирова Караиванова
  8. Калина Георгиева Иванова
  9. Юсуф Ерол Осман
  10. Божидар Красимиров Бодуров
  11. Емре Айхан Осман
  12. Ивайло Станимиров Куцев
  13. Атлаз Кямил Юсеин
  14. Кристел Нейчева
  15. Виктор Юрданов Крачолов
  16. Ердем Ерхан Мюмюн
  17. Айтунч Неждет Юсеин
  18. Елиф Илкан Хабиб
  19. Сиана Асенова Топалова
  20. Озан Юсеин Изет
  21. Диана Атанасова Колева
  22. Дилек Ердинч Хайрула

 

ІІ А група – (8-9 години)

  1. Езги Сами Мустафа
  2. Мерве Тунджай Кадир
  3. 3. Мелис Метин Шабан
  4. Мелек Метин Шабан
  5. Арда Алпер Осман
  6. Ела Айхан Ахмед
  7. Берфин Аднан Хасан
  8. Беркджан Аднан Хасан
  9. 9. Ванеса Величкова Козубанова
  10. Ирен Сейхан Расим
  11. Ефе Айдън Мустафа
  12. Емир Джемил Сейдали
  13. Акън Ахмед Хаджимехмед
  14. Марвин Витанов Чаушев
  15. Ейлем Фейзи Шабан
  16. Борислав Митков Димитров
  17. Елиф Къймет Салиф
  18. Дефне Мюмюн Мехмед
  19. Елица Мирославова Дочева
  20. Кадир Емин Махмуд
  21. Туче Метин Исмаил
  22. Дениз Месут Хюсеин
  23. Ямур Бюлент Салиф

 

ІІ Б група – (8-9 години)

  1. Бюшра Гюрай Махмуд
  2. Гьокче Лютфи Гюлюстан
  3. Ипек Илхан Сали
  4. Алтан Ахмед Хасан
  5. Каан Еркан Али
  6. Джан Джевдет Бекир
  7. Аталай Неджми Садък
  8. Джан Джелал Ахмед
  9. Илиян Даринов Димитров
  10. Ивон Даринова Димитрова
  11. Джансел Хасан Хасан
  12. Бертан Танер Алиев
  13. Йордан Петров
  14. Берфин Танер Алиев
  15. Аталай Неджи Садък
  16. Каан Ерсан Осман
  17. Калоян Пламенов Мавродийски
  18. Ерен Танер Моллахасан
  19. Емре Сюхел Хайрулов
  20. Седеф Ерджан Мустафа
  21. Керем Мустафа Мустафа
  22. Дуйгу Хасан Хюсейн

 

 

ІІІ А група (10-11 години)

  1. Шериф Гюнай Шерифов
  2. Селин Шериф Салиф
  3. Елица Иванова Стефанова
  4. Мерт Юксел Осман
  5. Естер Витанова Чаушева
  6. Кристиян Красимиров Сребрев
  7. Антон Красимиров Йочков
  8. Милена Николаева Смилкова
  9. Наталия Пламенова Петрова
  10. Борис Владимиров Гуджев
  11. Гюрхан Селяхтин Азиз
  12. Ерен Ердоан Мюмюн
  13. Михаил Димитров Димитров
  14. Мерием Сунай Ахмед
  15. Аделина Стефанова Георгиева
  16. Борис Емилов Арнаудов

 ІІІ Б група (10-11 години)

  1. Сонгюл Селяхтин Ахмед
  2. Алейна Касим Ариф
  3. Емре Ерол Вели
  4. Кристиян Бойков Терзиев
  5. Александър Динков Иванов
  6. Айрис Мехмед Юсеин
  7. Едже Илхан Хабиб
  8. Шахин Фердун Абдурахман
  9. Мерт Ерсин Юсуф
  10. Георги Петков Бибиновски
  11. Ернис Ерсан  Осман
  12. Арман Алдинов Асенов
  13. Ердем Метин Али
  14. Елиф Нургюн Хайрула
  15. Селят Мусалитин Исмаил
  16. Ерсин Ерджан Дурмуш
  17. Гюлбеяз Сейхан Юсеин

ІV група (12 години)

  1. Александра Вълчева Димова
  2. Берай Сезгин Мехмед
  3. Илкер Ерджан Махмуд
  4. Ерен Ерхан Дурхан
  5. Неждет Ферди Мустафа
  6. Юсуф Ферди Мустафа
  7. Мерт Якуб Тахир
  8. Едис Джевджет Юмер
  9. Александра Георгиева
  10. Александра Георгиева Иванова
  11. Дилара Сами Хасан
  12. Тимучин Ервин Ибрахим
  13. Алкан Ахмед Юсуф
  14. Атила Джан Мачан
  15. Иван Илиев Трингов
  16. Мирослав Сашев Димитров
  17. Георги Сашев Табаков
  18. Сабри Кадир Дурмаз
  19. Емилияна Асенова Топалова
  20. Калина Миткова Манева

    График

Дата

Група

Час

10. 07. 2017 г.

ІІІ Б

10.00 - 11.00

10. 07. 2017 г.

ІІІ А

11.00 - 12.00

10. 07. 2017 г.

І

12.00 - 13.00

11. 07. 2017 г.

         ІІ А

10.00 - 11.00

11. 07. 2017 г.

ІV

11.00 - 12.00

11. 07. 2017 г.

 ІІ Б

12.00 - 13.00

12. 07. 2017 г.

ІІI А

10.00 - 11.00

12. 07. 2017 г.

ІІI Б

11.00 - 12.00

12. 07. 2017 г.

I

12.00 - 13.00

13. 07. 2017 г.

ІV

10.00 - 11.00

13. 07. 2017 г.

ІІ Б

11.00 - 12.00

13. 07. 2017 г.

 ІІ А

12.00 - 13.00

14. 07. 2017 г.

ІІI Б

10.00 - 11.00

14. 07. 2017 г.

І

11.00 - 12.00

14. 07. 2017 г.

IІІА

12.00 - 13.00

17. 07. 2017 г.

ІІ Б

10.00 - 11.00

17. 07. 2017 г.

ІІА

11.00 - 12.00

17. 07. 2017 г.

 ІV

12.00 - 13.00

18. 07. 2017 г.

ІІI А

10.00 - 11.00

18. 07. 2017 г.

ІІI Б

11.00 - 12.00

18. 07. 2017 г.

I

12.00 - 13.00

19. 07. 2017 г.

ІІА

10.00 - 11.00

19. 07. 2017 г.

ІV

11.00 - 12.00

19. 07. 2017 г.

 ІІ Б

12.00 - 13.00

20. 07. 2017 г.

ІІI Б

10.00 - 11.00

20. 07. 2017 г.

ІІI А

11.00 - 12.00

20. 07. 2017 г.

I

12.00 - 13.00

21. 07. 2017 г.

ІV

10.00 - 11.00

21. 07. 2017 г.

ІІб

11.00 - 12.00

21. 07. 2017 г.

 ІІ А

12.00 - 13.00

24. 07. 2017 г.

ІІI А

10.00 - 11.00

24. 07. 2017 г.

І

11.00 - 12.00

24. 07. 2017 г.

IІІ Б

12.00 - 13.00

25. 07. 2017 г.

ІІБ

10.00 - 11.00

25. 07. 2017 г.

ІІ А

11.00 - 12.00

25. 07. 2017 г.

 ІV

12.00 - 13.00

26. 07. 2017 г.

ІІI Б

10.00 - 11.00

26. 07. 2017 г.

ІІI А

11.00 - 12.00

26. 07. 2017 г.

I

12.00 - 13.00

27. 07. 2017 г.

ІІ А

10.00 - 11.00

27. 07. 2017 г.

ІV

11.00 - 12.00

27. 07. 2017 г.

ІІ Б

12.00 - 13.00

28. 07. 2017 г.

ІІI А

10.00 - 11.00

28. 07. 2017 г.

ІІI Б

11.00 - 12.00

28. 07. 2017 г.

I

12.00 - 13.00

31. 07. 2017 г.

ІV

10.00 - 11.00

31. 07. 2017 г.

ІІ Б

11.00 - 12.00

31. 07. 2017 г.

 ІІ А

12.00 - 13.00

01. 08. 2017 г.

ІІI Б

10.00 - 11.00

01. 08. 2017 г.

І

11.00 - 12.00

01. 08. 2017 г.

IІІА

12.00 - 13.00

02. 08. 2017 г.

ІІ Б

10.00 - 11.00

02. 08. 2017 г.

ІІА

11.00 - 12.00

02. 08. 2017 г.

 ІV

12.00 - 13.00

03. 08. 2017 г.

ІІI А

10.00 - 11.00

03. 08. 2017 г.

ІІI Б

11.00 - 12.00

03. 08. 2017 г.

I

12.00 - 13.00

04. 08. 2017 г.

ІІА

10.00 - 11.00

04. 08. 2017 г.

ІV

11.00 - 12.00

04. 08. 2017 г.

 ІІ Б

12.00 - 13.00

07.08.2017 г.

ІІI Б

10.00 - 11.00

07.08.2017 г.

ІІІ А

11.00 - 12.00

07.08.2017 г.

I

12.00 - 13.00

08. 08. 2017 г.

ІV

10.00 - 11.00

08.08. 2017 г.

ІІБ

11.00 - 12.00

08. 08. 2017 г.

 ІІ А

12.00 - 13.00

09.08.2017 г.

ІІI А

10.00 - 11.00

09.08. 2017 г.

І

11.00 - 12.00

09.08.2017 г.

IІІ Б

12.00 - 13.00

10. 08. 2017 г.

ІІБ

10.00 - 11.00

10. 08. 2017 г.

ІІА

11.00 - 12.00

10.08. 2017 г.

ІV

12.00 - 13.00

11. 08. 2017 г

ІІI Б

10.00 - 11.00

11. 08. 2017 г.

ІІI А

11.00 - 12.00

11.08. 2017 г.

I

12.00 - 13.00

Печат Е-мейл

Побратимени общини

Община ИзмитГоляма Община БурсаОбщина Байрамич

Община БорноваОбщина Язмос   

За контакти

гр. Момчилград,

ул. "26-ти декември" №12 

област Кърджали, п.к. 6800

Този имейл адрес е защитен от спам ботове. Трябва да имате пусната JavaScript поддръжка, за да го видите.

Кабинет на кмета

03631/ 6051; 03631/7841; 03631/7849

Горещ телефон

03631/6527; 03631/7019; 03631/7865